LIFESTYLE Muzyka

Zostań w domu, #zostańzmuzyką!

Polska Fundacja Muzyczna uruchomiła specjalną akcję #zostańzmuzyką. Dedykowana do tego celu platforma www.zostanzmuzyka.pl umożliwia środowisku muzycznemu

Data publikacji: 2020-03-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zostań w domu, #zostańzmuzyką!
Kategoria: Muzyka, LIFESTYLE

Polska Fundacja Muzyczna uruchomiła specjalną akcję #zostańzmuzyką. Dedykowana do tego celu platforma www.zostanzmuzyka.pl umożliwia środowisku muzycznemu zarobkowanie.

Zostań w domu, #zostańzmuzyką! Muzyka, LIFESTYLE - Polska Fundacja Muzyczna uruchomiła specjalną akcję #zostańzmuzyką. Dedykowana do tego celu platforma www.zostanzmuzyka.pl umożliwia środowisku muzycznemu zarobkowanie.

Polska Fundacja Muzyczna uruchomiła specjalną akcję #zostańzmuzyką. Dedykowana do tego celu platforma www.zostanzmuzyka.pl umożliwia środowisku muzycznemu zarobkowanie, a ponadto daje internautom możliwość wsparcia ulubionych wykonawców za pomocą datków do wirtualnych „puszek” w miejscu biletów na koncerty, które zostały odwołane.

„Obecnie w trudnej sytuacji życiowej znalazło się właściwie całe nasze środowisko, dlatego namawiamy do udziału we wspólnej akcji pomocowej #zostańzmuzyką” – zachęca Tomasz Kopeć, prezes Polskiej Fundaci Muzycznej. „Artyści mogą nadal koncertować i spotykać się z fanami, tylko w wersji online. Zagrajmy we własnych domach, studiach nagrań, salach prób i pomóżmy sobie i swoim koleżankom i kolegom, którzy z dnia na dzień stracili źródło często jedynych dochodów.”

Artyści w prosty sposób mogą dołączyć do akcji na www.zostanmuzyka.pl. Wystarczy wysłać zgłoszenie z podstawowymi informacjami jak nazwa wydarzenia, termin, opis, link do wydarzenia na adres [email protected]

 

O Polskiej Fundacji Muzycznej

Polska Fundacja Muzyczna jest organizacją pożytku publicznego, która od 17 lat prowadzi akcje pomocowe na rzecz konkretnych artystów, którzy z powodu chorób, bądź zdarzeń losowych znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

Szczegółowe informacje na www.zostanzmuzyka.pl

 

@mediacontact

#zostanzmuzyka/#polskafundacjamuzyczna

[email protected]

wywiady telefoniczne/streaming video:

Tomasz Kopeć (Prezes Zarządu)

Magda Turowska (Członek Zarządu)

 

Aktualności:

https://www.facebook.com/zostanzmuzyka

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zostań w domu, #zostańzmuzyką! Muzyka, LIFESTYLE - Polska Fundacja Muzyczna uruchomiła specjalną akcję #zostańzmuzyką. Dedykowana do tego celu platforma www.zostanzmuzyka.pl umożliwia środowisku muzycznemu zarobkowanie.
Hashtagi: #Muzyka #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy