Wiadomości branżowe

Zobacz ?Ludzi z pasją? w Łazienkach Królewskich

Od 3 września br. w galerii plenerowej Łazienek Królewskich można zobaczyć wystawę „Ludzie z pasją – Pracownicy PZU w obiektywie”. PZU we współpracy z fotografem i podróżnikiem Michałem Drabikowskim uwiecznił niecodzienne pasje pracowników firmy. Ekspozycja dostępna będzie do 22 września na ogrodzeniu Łazienek, wzdłuż Alei Ujazdowskich.Galeria plenerowa

Od 3 września br. w galerii plenerowej Łazienek Królewskich można zobaczyć wystawę ?Ludzie z pasją ? Pracownicy PZU w obiektywie?. PZU we współpracy z fotografem i podróżnikiem Michałem Drabikowskim uwiecznił niecodzienne pasje pracowników firmy. Ekspozycja dostępna będzie do 22 września na ogrodzeniu Łazienek, wzdłuż Alei Ujazdowskich.

Galeria plenerowa Łazienek Królewskich to ważny punkt na artystycznej mapie Warszawy. We wrześniu powinny odwiedzić ją osoby szukające inspiracji do aktywnego spędzania czasu wolnego, a także wszyscy miłośnicy dobrej fotografii. Mogą oni obejrzeć wystawę zdjęć Michała Drabikowskiego w niekonwencjonalny sposób prezentującą pasje pracowników PZU.

Pasja to nie tylko sposób spędzania wolnego czasu, to także źródło inspiracji i motywacji do codziennej aktywności. Profesjonalizm i wiedza pracowników to podstawa naszej działalności, ale to, co pozwala nam podejmować kolejne wyzwania, to pasja, z jaką traktujemy swoją pracę. Ideą wystawy było pokazanie, że największym kapitałem PZU są ludze - pełni pasji i zaangażowania, ciągle stawiający sobie nowe cele i wytrwale je realizujący ? powiedział Piotr Glen, Dyrektor ds. Zaangażowań Społecznych w Grupie PZU.

Wystawa obrazująca oblicze pracowników PZU z ciekawej perspektywy, powstała dzięki współpracy z australijskim fotografem polskiego pochodzenia, Michałem Drabikowskim. Artysta fotograficzne szlify zdobywał na Photography Studies College w Melbourne oraz realizując liczne projekty fotograficzne w Europie, Australii i Chinach.

PZU od dwóch lat jest mecenasem Muzeum Łazienki Królewskie, a wystawa jest ich kolejną wspólną inicjatywą.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Grupa PZU.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy