Wiadomości branżowe

Zapis koncertu COMY z Jarocina już w sprzedaży

Tylko 8,90 zł i natychmiastowy dostęp do zapisu wideo koncertu w Jarocinie - oto wyjątkowa oferta zespołu COMA skierowana do najwierniejszych fanów. To pierwsze całkowicie elektroniczne koncertowe wydawnictwo w historii zespołu i jedno z nielicznych przedsięwzięć tego typu na polskim rynku muzycznym. Koncert w formie pliku HD, można kupić na platformie NuPlays pod linkiem:

Tylko 8,90 zł i natychmiastowy dostęp do zapisu wideo koncertu w Jarocinie - oto wyjątkowa oferta zespołu COMA skierowana do najwierniejszych fanów. To pierwsze całkowicie elektroniczne koncertowe wydawnictwo w historii zespołu i jedno z nielicznych przedsięwzięć tego typu na polskim rynku muzycznym. Koncert w formie pliku HD, można kupić na platformie NuPlays pod linkiem: http://coma.nuplays.pl

W przygotowanym dla fanów zwiastunie muzycy zapowiadają klimat koncertowej rejestracji:

 

Możliwość sprzedawania zapisów koncertów to funkcjonalność, którą przygotowaliśmy specjalnie dla zespołu COMA. Okazuje się, że taka forma zakupu koncertu cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów i już dziś wiemy, że na NuPlays pojawią się kolejne takie oferty - dodaje Paweł Soproniuk z NuPlays.

Zaoferowanie zapisu wideo z koncertu w formie elektronicznego pliku jest dla zespołu lub wytwórni o wiele tańsze  niż wydanie tradycyjnego DVD - bowiem nie ma tu kosztów tłoczenia a przede wszystkim dystrybucji fizycznych płyt.

Także fani cenią sobie możliwość natychmiastowego pobrania i obejrzenia pliku. Przyjemna jest także świadomość, że kupując na NuPlays, tak naprawdę kupują bezpośrednio od swoich idoli i w ten sposób wspierają ich twórczość.

Możliwość sprzedaży całych koncertów w formie plików jest drugim - obok płatnego streamingu wideo na żywo - sposobem na oferowanie treści wideo w NuPlays. Artyści i wytwórnie mogą kreatywnie łączyć te formy, ponieważ zlecając NuPlays realizację płatnej transmisji koncertu na żywo przez internet otrzymują zapis z kilku kamer HD. To doskonały materiał do zmontowania profesjonalnego koncertu, który potem mogą zaoferować fanom w NuPlays jako plik do pobrania.

Aktualnie COMA jest w trasie koncertowej upamiętniającej 10-lecie wydania debiutanckiej płyty ?Pierwsze wyjście z mroku?. Muzycy wystąpią w 11 polskich miastach.

Trasa ?Pierwsze Wyjście z Mroku? 2014

07/11 ? Zielona Góra, Kawon, ul. Zamkowa 5, g. 19:30

08/11 ? Szczecin, D.K. Słowianin, ul. Korzeniowskiego 2, g. 19 (support Straight Jack Cat)

13/11 ? Gdynia , Ucho, ul. Św. Piotra 2, g. 19:30

14/11 ? Olsztyn, Andergrant, ul. Kołobrzeska 32, g. 19

15/11 ? Toruń, Hala Sportowo-Widowiskowa, ul. Bema 73-89 (CO Rock Festival)

20/11 ? Lublin, Graffiti, ul. Piłsudskiego 13, g. 19

21/11 ? Katowice, MegaClub, ul. Żelazna 15, g. 19 ( support: Straight Jack Cat)

22/11 ? Rzeszów, Pod Palmą, ul. Cicha 4a, g. 19 ( support: Straight Jack Cat)

27/11 ? Warszawa, Stodoła, ul. Batorego 10, g. 18:30 (support: Sounds Like The End Of The World oraz Straight Jack Cat)

28/11 ? Warszawa, Stodoła, ul. Batorego 10, g. 18:30 ( support: Straight Jack Cat oraz Frontside)

29/11 ? Białystok, Gwint, ul. Zwierzyniecka 10, g. 19

30/11 ? Poznań, Eskulap, ul. Przybyszewskiego 39, g. 19 ( support: Straight Jack Cat)

 

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło NuPlays S.A.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy