LIFESTYLE Teatr

Z KORPORACJI NA ESTRADĘ

Pin Up Candy to jedna z najseksowniejszych jurorek nowego hitu Polsatu „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Porzuciła korporacyjne życie by poświęcić się swojej

Data publikacji: 2018-09-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Z KORPORACJI NA ESTRADĘ
Kategoria: Teatr, LIFESTYLE

Pin Up Candy to jedna z najseksowniejszych jurorek nowego hitu Polsatu „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Porzuciła korporacyjne życie by poświęcić się swojej pasji.

Z KORPORACJI NA ESTRADĘ Teatr, LIFESTYLE - Pin Up Candy to jedna z najseksowniejszych jurorek nowego hitu Polsatu „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Porzuciła korporacyjne życie by poświęcić się swojej pasji.

Pin Up Candy to jedna z najseksowniejszych jurorek nowego hitu Polsatu „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Porzuciła korporacyjne życie by poświęcić się swojej pasji. Nie każdy na początku rozumiał jej decyzję, jednak teraz ma nie tylko wsparcie najbliższych, ale też  grono naśladowczyń.

Dzięki występowi w jednej z pierwszych edycji programu „Mam Talent” oraz propagowaniu burleski w Polsce została okrzyknięta Królową Polskiej Burleski. Jej spotkania przyciągają tłumy pań, które chcą nauczyć się jak seksownie się poruszać, uwodzić swojego partnera, ale przede wszystkim odkryć swoje ciało i seksapil na nowo.

– Kiedy kilka lata temu postanowiłam rzucić pracę w korporacji i postawić wszystko na jedną kartę i zająć się na poważnie burleską moi rodzice oraz najbliżsi stukali się palcem w głowę. Nie wierzyli, że można z tego wyżyć, a o karierze mogłam jedynie pomarzyć. Ich wątpliwości były tym większe, że chciałam odnieść sukces nie tylko w Polsce, ale i za granicą.. Występowałam już w Paryżu, Berlinie czy Tel Aviwie, a teraz zasiadam w jury programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Moi rodzice przekonali się do tego co robię i kibicują mi w 100%. W końcu zrozumieli, że burleska to sztuka, a nie zwykłe rozbieranie się i kręcenie pupą – śmieje się Katarzyna Kraszewska znana jako Pin Up Candy.

Pin Up Candy można oglądać w każdą środę o 20:30 w muzycznym programie Polsatu. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Z KORPORACJI NA ESTRADĘ Teatr, LIFESTYLE - Pin Up Candy to jedna z najseksowniejszych jurorek nowego hitu Polsatu „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Porzuciła korporacyjne życie by poświęcić się swojej pasji.
Hashtagi: #Teatr #LIFESTYLE

A to już wiesz?  Wakacje influencerów: ile kosztuje urlop w ulubionych miejscach polskich blogeró

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy