LIFESTYLE Muzyka

Wspólne kolędowanie w Zielonych Arkadach

Największe centrum w regionie zaprasza na wyjątkowy świąteczny koncert. Już 23 grudnia, w godzinach 13.00-16.30 na placu eventowym w Zielonych Arkadach wystąpi Bydgoski Chór Gospel i Chór

Data publikacji: 2017-12-21
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wspólne kolędowanie w Zielonych Arkadach
Kategoria: Muzyka, LIFESTYLE

Największe centrum w regionie zaprasza na wyjątkowy świąteczny koncert. Już 23 grudnia, w godzinach 13.00-16.30 na placu eventowym w Zielonych Arkadach wystąpi Bydgoski Chór Gospel i Chór Dzwon.

Wspólne kolędowanie w Zielonych Arkadach Muzyka, LIFESTYLE - Największe centrum w regionie zaprasza na wyjątkowy świąteczny koncert. Już 23 grudnia, w godzinach 13.00-16.30 na placu eventowym w Zielonych Arkadach wystąpi Bydgoski Chór Gospel i Chór Dzwon.

Anielskie głosy, znane na całym świecie melodie, piękne aranżacje. Największe centrum w regionie zaprasza na wyjątkowy świąteczny koncert. Już 23 grudnia, w godzinach 13.00-16.30 na placu eventowym w Zielonych Arkadach wystąpi Bydgoski Chór Gospel i Chór Dzwon. 

Przez cały grudzień bydgoskie centrum handlowe wprowadzało małych i dużych klientów w świąteczny nastrój. Odwiedziło nas dwóch Mikołajów, przez dwa tygodnie na dzieci czekała Fabryka Czekolady i pieczenie pierników, a dorosłym w sprawnym wyborze i zapakowaniu prezentów pomagała Wyjątkowa Obsługa. Na zakończenie naszego przedświątecznego programu atrakcji zapraszamy wszystkich odwiedzających nasze centrum do wspólnego kolędowania – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielone Arkady Bydgoszcz.

W odpowiedni nastrój i uroczystą atmosferę gości Zielonych Arkad wprowadzą Bydgoski Chór Gospel pod batutą Piotra Pawlickiego oraz obchodzący w przyszłym roku swoje 95-lecie Chór Dzwon. Grupy te wykonają specjalny program świąteczny.

Bydgoski Chór Gospel liczy ponad 30 osób i dzięki licznym trasom koncertowym oraz udziałowi w programie „Mam talent” rozpoznawalny jest w całej Polsce. Oprócz kolęd śpiewacy w swoim repertuarze mają również znane utwory muzyki popularnej w aranżacjach gospel.

Chór Dzwon Bydgoszcz założony został w 1923 roku, jako „Towarzystwo Śpiewacze Kaplica”. Grupa funkcjonuje jako chór mieszany i świecki.

Wspólne kolędowanie odbędzie się 23 grudnia, w godzinach 13.00-16.30.

Dodatkowo, w dniach 21-23 grudnia Zielone Arkady zostaną otwarte o godzinę dłużej – tak, by w przedświątecznej gorączce każdy mógł bez problemu załatwić wszystkie swoje sprawunki.

Więcej informacji udziela:

Ewa Krassowska

Dyrektor Zielone Arkady Bydgoszcz

ul. Wojska Polskiego 1

85-171 Bydgoszcz

Tel. 52 370 36 00

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wspólne kolędowanie w Zielonych Arkadach Muzyka, LIFESTYLE - Największe centrum w regionie zaprasza na wyjątkowy świąteczny koncert. Już 23 grudnia, w godzinach 13.00-16.30 na placu eventowym w Zielonych Arkadach wystąpi Bydgoski Chór Gospel i Chór Dzwon.
Hashtagi: #Muzyka #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy