Wiadomości branżowe

Wodne skojarzenia – VI edycja konkursu fotograficznego otwarta na zgłoszenia

Trwa VI edycja konkursu fotograficznego "Wodne skojarzenia", organizowanego przez firmę Aquanet SA. Konkurs skierowany jest do wszystkich fotografów, w tym amatorów. Potrwa do 31 sierpnia 2013 roku.Woda dla każdego z nas oznacza coś zupełnie innego – liczy się pierwsze skojarzenie: woda jako wartość... symbol..., żywioł..., doznanie… lub dobro codziennego użytku. Zapraszamy wszystkich

Trwa VI edycja konkursu fotograficznego "Wodne skojarzenia", organizowanego przez firmę Aquanet SA. Konkurs skierowany jest do wszystkich fotografów, w tym amatorów. Potrwa do 31 sierpnia 2013 roku.

Woda dla każdego z nas oznacza coś zupełnie innego ? liczy się pierwsze skojarzenie: woda jako wartość... symbol..., żywioł..., doznanie? lub dobro codziennego użytku. 

Zapraszamy wszystkich tych, którzy zainspirowani tematem konkursu, zechcą w twórczy sposób wypowiedzieć się, czym jest woda w naszym życiu. 

W październiku 2013 roku trzy zwycięskie prace będą prezentowane na wielkoformatowych nośnikach w przestrzeni miejskiej w Poznaniu. 

Nagrody

I miejsce 2000 zł 
II miejsce 1500 zł 
III miejsce 1000 zł 


19 wyróżnień to nagrody przyznawane przez redakcję SwiatObrazu.pl w postaci dostępu do szkolenia internetowego Cyfrowa ciemnia dla fotografa i 30 presetów do Lightroom.

Konkurs trwa do 31 sierpnia 2013 roku.

Regulamin

Galeria konkursowa

Żeby zgłosić fotografię do konkursu, należy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować się) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcie do kategorii konkursowej w profilu użytkownika.


dostarczył infoWire.pl
Źródło ŚwiatObrazu.pl.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy