Wiadomości branżowe

Transmisja na żywo finału WBW 2013 – tylko na NuPlays

W sobotę, 23 listopada, w warszawskim klubie Zinc, odbędzie się finał jedenastej edycji Wielkiej Bitwy Warszawskiej - największego i najbardziej prestiżowego turnieju wolnego mikrofonu w kategoriach freestyle i beatbox. Tylko na NuPlays.pl można będzie obejrzeć transmisję na żywo tego wydarzenia. Wielka Bitwa Warszawska (WBW) to coroczne święto miłośników sztuki freestyle rap i human

W sobotę, 23 listopada, w warszawskim klubie Zinc, odbędzie się finał jedenastej edycji Wielkiej Bitwy Warszawskiej - największego i najbardziej prestiżowego turnieju wolnego mikrofonu w kategoriach freestyle i beatbox. Tylko na NuPlays.pl można będzie obejrzeć transmisję na żywo tego wydarzenia.

Wielka Bitwa Warszawska (WBW) to coroczne święto miłośników sztuki freestyle rap i human beatbox. Po cyklu 4 turniejów eliminacyjnych WBW Freestyle Grand Prix, które odbyły się w różnych warszawskich dzielnicach, przyszła pora na 2 bitwy finałowe ? WBW Polish Beatbox Battle oraz freestyle'owa Wielka Bitwa Warszawska.

Finał turnieju WBW we freestyle?u odbędzie się 23 listopada w warszawskim klubie Zinc. Weźmie w nim udział ośmiu najlepszych MC, którzy wyłonieni zostali podczas eliminacji. Będą to: BONEZ (Łódź), SZYDERCA (Tuchów), MENTOR (Białystok), FILIPEK (Milicz), OSET (Łódź), FERANZO (Jarocin), FILOZOF (Dęblin) i SKAJSDELIMIT (Warszawa).

Bitwa rozpocznie się o godzinie 20.00. Transmitowana będzie na żywo w internecie, na stronie NuPlays. Pojedynek MC, można będzie oglądać w dowolnym miejscu na świecie, na wszelkich urządzeniach posiadających zainstalowany program Adobe Flash Player. Bilety na ten wirtualny koncert można kupić na stronie NuPlays w cenie 9,90 zł.

***

O NuPlays

NuPlays jest globalną platformą do sprzedaży muzyki w postaci cyfrowej i analogowej oraz kreowania ofert i usług związanych z działalnością fonograficzną, koncertową i artystyczną. W NuPlays działa unikatowy system lojalnościowy, premiujący aktywnych użytkowników tzw. superofertami ? spotkaniami z ulubionymi zespołami, pamiątkami, biletami, itd. W ramach strategii NuPlays On Demand budowany jest system narzędzi ułatwiający branży muzycznej docieranie do odbiorców z wykorzystaniem innowacyjnych metod i rozwiązań. Należy do niego m.in. NuPlays TV, telewizja internetowa pozwalająca na bezpośrednie transmisje koncertów w systemie PPV.

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło NuPlays S.A..

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy