Wiadomości branżowe

TLUMTLUM robi tłum. Tłum robi filmy.

Wystartował nowy serwis twórców TLUMTLUM, który stawia sobie za zadanie tworzenie filmów najwyższej jakości w oparciu o doświadczoną społeczność. W zaproszeniu do serwisu czytamy: "Chcemy być miejscem spotkania twórców i odbiorców. Artystów i oglądających. Wizjonerów i producentów. Filmowców i agencji reklamowych. Autorów

Wystartował nowy serwis twórców TLUMTLUM, który stawia sobie za zadanie tworzenie filmów najwyższej jakości w oparciu o doświadczoną społeczność.

 W zaproszeniu do serwisu czytamy: "Chcemy być miejscem spotkania twórców i odbiorców. Artystów i oglądających. Wizjonerów i producentów. Filmowców i agencji reklamowych. Autorów pomysłów i marketerów. Razem zrobimy tłum. Zrobimy film. Żeby się uczyć, poznawać, inspirować, tworzyć. Dla sprawy, pieniędzy, marki, idei, produktu."

 - Co to jest kontent? To bycie zadowolonym. Ale nie tylko! To taka treść, która sprawia że jesteś zadowolony! Bez dobrej jakości contentu trudno mówić o dobrej sprzedaży produktów. Wierzymy, że content stworzony przez społeczność jest bardziej wartościowy bo bardziej autentyczny, a poza tym jest go więcej! Stawiamy przede wszystkim na film bo nie ma bardziej angażującej formy, zarówno twórców jak i odbiorców. - mówi Jan Okulicz-Kozaryn, odpowiedzialny w TLUMTLUM za kreację i zarządzanie.

 Autorami spektakularnego kolażu na stronie głównej są współpracujący z serwisem doświadczeni twórcy crowdsourcingowego video: Adrian Łapczyński (KTR 2013, za film "Polska za 20 lat"), Grzegorz Wierzchowski (KTR 2012, za film "Impedancje"), Dawid Rycąbel (autor ponad 10 oficjalnych spotów dla takich marek jak PKP Intercity czy Netia), Paweł Zawadzki, Damian Daniłowicz (znani ze spotu pt. Sprite gasi każdego, emitowanego w TV i internecie)

 Serwis poza filmowcami tworzą: Jan Okulicz-Kozaryn (kreacja & zarządzane), Marta Szarzyńska (strategia & promocja), Czesiek Kowalski (internet), Ewelina Duda (prawo).

 - Będziemy rozwijać TLUMTLUM w kierunku ogólnopolskiego domu produkcyjnego gotowego szybko i skutecznie zrealizować każdą filmową potrzebę. W każdym miejscu w Polsce, 24 H na dobę. Zapewniając przy tym najwyższe standardy wykonawcze. - mówi Marta Szarzyńska, odpowiedzialna w TLUMTLUM za strategię i promocję.

 Połączenie tradycyjnego podejścia i crowdsourcingowego widać w pierwszym projekcie serwisu pt."Dziewczyny z Północy" - konkursie na teledysk do piosenki "No One Knows" Piotrka Lipki. Inspiracją do stworzenia filmu jest zrealizowany przez TLUMTLUM, bardzo dobrze przyjęty klip zrealizowany legendarną analogową kamerą Super 8, przeznaczoną do użytku amatorskiego, wypartą przez cyfrowe metody realizacji obrazu, teraz przeżywającą swoją drugą młodość.

 Talenty filmowe będzie łowić profesjonalne jury, w którym zasiadają m.in. Matylda Damięcka, aktorka, piosenkarka; Piotrek Lipka, bohater projektu, autor piosenki, Jerzy Śladkowski, reżyser, dokumentalista; Emilia Ziółkowska, copywriter DDB Warszawa, pisarka.

 

Zaproszenie do TLUMTLUM: http://tlumtlum.pl/invitation

Strona premierowego konkursu: http://tlumtlum.pl/dziewczynyzpolnocy

Jury premierowego konkursu: http://tlumtlum.pl/dziewczynyzpolnocy/jury

Strona główna serwisu z kolażem filmowym: http://tlumtlum.pl/

Informacje o autorach kolażu: http://tlumtlum.pl/loop

Kto tworzy TLUMTLUM? http://tlumtlum.pl/about


dostarczył infoWire.pl
Źródło TLUMTLUM Sp. z o.o.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy