Wiadomości branżowe

Samsung na SnowShow Music Fest – największej polskiej imprezie muzycznej w Alpach

Samsung na SnowShow Music Fest – największej polskiej imprezie muzycznej w Alpach
Już dzisiaj startuje SnowShow Music Fest 2014 – festiwal muzyczny połączony ze snowboardowym szaleństwem. W Les Orres, zimowym kurorcie w Alpach francuskich, ponad 2 000 młodych osób bawić się będzie na ponad 30 imprezach, przy muzyce polskich gwiazd wykonywanej na żywo. Samsung Electronics został partnerem technologicznym wydarzenia – zapewni dostęp do Internetu wszystkim uczestnikom festiwalu, a także zbuduje strefę Samsung Igloo, wyposażoną w najnowocześniejszą elektronikę użytkową. SnowShow to cykliczna impreza, która zyskuje coraz większą popularność. Już od sześciu lat bawią się na niej młodzi i ambitni ludzie z pasją, którzy chcą spędzić urlop zimowy na ponad wielodniowej imprezie muzycznej, połączonej ze zjazdami na nartach i snowboardzie. Na wszystkie osoby wybierające się na tegoroczną edycję festiwalu czeka dodatkowa atrakcja - specjalny namiot Samsung Igloo, w którym będzie można zapoznać się z najnowszymi urządzeniami Samsung, a także skorzystać bezpłatnie z Internetu.W wolnych od muzycznych i sportowych emocji chwilach będzie można poznać najciekawsze rozwiązania technologiczne, m. in. tablety Samsung Tab 3 10.1 oraz drukarki z

Już dzisiaj startuje SnowShow Music Fest 2014 ? festiwal muzyczny połączony ze snowboardowym szaleństwem. W Les Orres, zimowym kurorcie w Alpach francuskich, ponad 2 000 młodych osób bawić się będzie na ponad 30 imprezach, przy muzyce polskich gwiazd wykonywanej na żywo. Samsung Electronics został partnerem technologicznym wydarzenia ? zapewni dostęp do Internetu wszystkim uczestnikom festiwalu, a także zbuduje strefę Samsung Igloo, wyposażoną w najnowocześniejszą elektronikę użytkową.

SnowShow to cykliczna impreza, która zyskuje coraz większą popularność. Już od sześciu lat bawią się na niej młodzi i ambitni ludzie z pasją, którzy chcą spędzić urlop zimowy na ponad wielodniowej imprezie muzycznej, połączonej ze zjazdami na nartach i snowboardzie. Na wszystkie osoby wybierające się na tegoroczną edycję festiwalu czeka dodatkowa atrakcja - specjalny namiot Samsung Igloo, w którym będzie można zapoznać się z najnowszymi urządzeniami Samsung, a także skorzystać bezpłatnie z Internetu.

W wolnych od muzycznych i sportowych emocji chwilach będzie można poznać najciekawsze rozwiązania technologiczne, m. in. tablety Samsung Tab 3 10.1 oraz drukarki z technologią NFC - każdy gość Igloo będzie mógł stworzyć swoją pocztówkę i wydrukować ją bezprzewodowo na drukarce. Kartka zostanie wysłana pod wskazany adres przez organizatorów. Poza tym, na uczestników festiwalu czekają dodatkowe atrakcje: stanowiska z grami komputerowymi, a także możliwość wypożyczenia i przetestowana GALAXY Camera - wysokiej klasy aparatu fotograficznego, umożliwiającego wysyłanie zdjęć m. in. na serwisy społecznościowe bezpośrednio z urządzenia. Wieczorem, w Samsung Igloo urządzane będą imprezy silent disco ? uczestnicy otrzymają parę bezprzewodowych słuchawek, dzięki którym można bawić się w rytmie swojej ulubionej muzyki.

SnowShow Music Fest 2014 trwa od 14. do 23. marca 2014 r. Gwiazdami muzycznymi tegorocznej edycji będą m. in. Grubson, XXANAXX, Łąki Łan, Donatan & CLEO i W.E.N.A.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył
A to już wiesz?  Proama edukuje wspólnie z Discovery Networks

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy