Wiadomości branżowe

?Projektanci na start? – ruszają castingi do pierwszego polskiego programu o projektantach mody

Występ w „Projektanci na start” otworzy najzdolniejszym polskim twórcom drzwi do kariery w świecie mody. Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w pierwszym polskim modowym talent show i są gotowi pokazać światu swój niepowtarzalny styl powinni przesłać zgłoszenie przez stronę projektancinastart.pl.- Szukamy twórców mody z charakterystycznym stylem i niepowtarzalną

Występ w ?Projektanci na start? otworzy najzdolniejszym polskim twórcom drzwi do kariery w świecie mody. Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w pierwszym polskim modowym talent show i są gotowi pokazać światu swój niepowtarzalny styl powinni przesłać zgłoszenie przez stronę projektancinastart.pl.

- Szukamy twórców mody z charakterystycznym stylem i niepowtarzalną osobowością ? wyjaśnia Martyna Korzelik, producent kreatywny ATM Grupy SA. -  Gotowych  zaprezentować swoje kreacje szerokiej publiczności. Jeśli macie takie marzenia lub znacie kogoś takiego, serdecznie zapraszamy ? dodaje producentka z ATM Grupy.

?Projektanci na start? jesienią pokaże FOX Life (FOX International Channels Poland). Udział w nim otworzy najzdolniejszym polskim twórcom drzwi do kariery w świecie mody. Ich talent ocenią i wesprą znani kreatorzy i eksperci. Nauczą ich również organizować autorskie pokazy mody i sesje zdjęciowe. Na zwycięzcę czeka bilet do wielkiego świata mody autorski pokaz na Designer Avenue podczas Fashion Week w Łodzi.  Projektanci zainteresowani udziałem w programie powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie projektancinastart.pl. Czekamy na zgłoszenia.

Najciekawszych projektantów twórcy programu zaproszą na początku sierpnia na casting. Wyłonią w nim dwunastu bohaterów programu, z których jeden zdobędzie bilet do wielkiego świata mody.


dostarczył infoWire.pl
Źródło ATM GRUPA S.A..
A to już wiesz?  Co zrobić, by na produkcję gry zdobyć 100 000 USD, i to w jeden dzień?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy