Wiadomości branżowe

?Podróż Życia? ? nowy teleturniej ATM Grupy w TVP1!

Już 11 kwietnia o 13:20 Jedynka pokaże pierwszy odcinek emocjonującego i unikalnego teleturnieju „Podróż Życia”, w którym główną wygraną jest wyjazd  zwycięzcy do wybranego przez niego miejsca na Ziemi! Teleturniej, wyprodukowany przez ATM Grupę poprowadzi znana i lubiana aktorka Katarzyna Kwiatkowska. „Podróż Życia” to wspaniała zabawa z

Już 11 kwietnia o 13:20 Jedynka pokaże pierwszy odcinek emocjonującego i unikalnego teleturnieju ?Podróż Życia?, w którym główną wygraną jest wyjazd  zwycięzcy do wybranego przez niego miejsca na Ziemi! Teleturniej, wyprodukowany przez ATM Grupę poprowadzi znana i lubiana aktorka Katarzyna Kwiatkowska. 

?Podróż Życia? to wspaniała zabawa z wielkimi emocjami i jedyny w swoim rodzaju sposób na realizację podróżniczych marzeń! Aby zdobyć nagrodę główną ? podróż do swojego wymarzonego miejsca na Ziemi - do rywalizacji z innymi zawodnikami stanęło czterdziestu czterech graczy wyłonionych podczas castingów.  

Teleturniej składa się z dwunastu odcinków ? z czego ostatni jest finałowym, wyłaniającym osobę, która spełni marzenie o podróży życia. Jedenaście eliminacyjnych odcinków, z czterema zawodnikami w każdym, podzielonych jest na dwie rundy. W pierwszej Prowadząca, kręcąc wirtualną kulą ziemską losuje zestaw  pytań  z różnych kontynentów, na które w czterech seriach odpowiadają kolejni zawodnicy, zdobywając za prawidłowe odpowiedzi punkty. Pytania są nie tylko z geografii, ale także z kultury i zwyczajów danego regionu. Dwójka zawodników z najwyższą ilością punktów, przechodzi do Drugiej Rundy, w której, także drogą eliminacji, wyłoniony zostanie jeden zawodnik ? zwycięzca całego odcinka z największą ilością punktów. W nagrodę otrzymuje zagraniczną, bardzo atrakcyjną wycieczkę, do Maroka, Gruzji, ale także Wiednia, Barcelony czy Oslo.  

Spośród wszystkich finalistów odcinków, czterech najlepszych awansuje do Wielkiego Finału, którego zwycięzca wyruszy w tytułową ?Podróż Życia?.

Kasia Kwiatkowska ? prowadząca ?Podróż życia? jest, jak sama przyznaje, uzależniona  od wyjazdów. ? ?Oczywiście jestem aktorką a nie zawodową podróżniczką, ale podróże to na pewno moja wielka pasja. Mam na swoim koncie kilka ciekawych miejsc ? Japonia, Kenia, Chiny, Tajlandia, Maroko. Najdziwniejsza, najegzotyczniejsza i chwilami najśmieszniejsza wydała mi się Japonia. Lubię też podróżować samochodem po Europie ? tutaj najdumniejsza jestem z mojego motoryzacyjnego osiągnięcia, czyli jazdy samochodem po Anglii ? bałam się, że temu wyzwaniu mogę nie podołać. Mam dużą słabość do Stanów Zjednoczonych ? może dlatego, że z tamtejsze miasta i pejzaże zazwyczaj są cytatami z jakiegoś uwielbianego przeze mnie filmu. W tym roku na Dzień Matki ? wsiadamy z mamą w samolot i jedziemy na tydzień do Nowego Jorku ? czuję, że to będzie prezent, który jej się spodoba. Wspaniale się ułożyło, że to ja prowadzę ?Podróż życia?, bo dla mnie to autentyczna przyjemność. To teleturniej polegający na gadaniu o największych cudach geograficznych i turystycznych świata czułam się, jak osoba uzależniona, która się dorwała do przedmiotu uzależnienia. Wiedza zawodników bywa imponująca, a uczestnicy to ludzie z ogromną podróżniczą pasją, czułam, że oni nie grają o ?kasę?,  tylko o swoje marzenia.  Wzruszyło mnie też, że zawodnicy kibicowali sobie wzajemnie, przepytując się i sprawdzając swoją wiedzę, bo myślę, że prawdziwy podróżnik to ktoś kto przyjaźń przedkłada ponad rywalizację ? a już na pewno ?fun? z podróży. Przynajmniej ja tak bym to chciała widzieć? dodaje Kasia.

A to już wiesz?  Warszawska Noc Muzeów z wystawami Katarzyny Szeszyckiej i Konrada Królikowskiego oraz Aleksandra Laszenki w klubie Jerozolima i Galerii RAL 9010

 Producentem wykonawczym jest ATM Grupa ? Krzysztof Jakubowski. Teleturniej powstał przy współpracy nowo powstającego portalu aukcyjnego specjalizującego się w licytowaniu wycieczek.   

 ?Podróż życia? ? emisja w TVP1, w każdą sobotę od 11 kwietnia, godz. 13:20.   

Fotosy dostępne są tu: 

https://chmura.atmgrupa.pl/photo/#!Albums

dziennikarz

zdjecia2014

 

 

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy