Wiadomości branżowe

Poczuj się jak ruski oligarcha!

Prawdziwa gratka dla fanów niezwykłych doznań muzycznych: na NuPlays.pl zespoły oferują prywatne koncerty w domach fanów! Każdy, kto ma ochotę zorganizować niezapomnianą domówkę, szalony wieczór panieński czy kawalerski lub po prostu posmakować luksusu prywatnego koncertu, może poszukać specjalnych ofert zespołów, których muzykę kupić można na NuPlays.Dzięki platformie NuPlays fani mają możliwość obcowania z muzyką w niecodzienny sposób. Prywatne koncerty, które pojawiły się w ofercie serwisu, to również interesująca propozycja dla samych artystów (także tych związanych z wytwórniami), którzy dzięki niej mogą wzbogacić i uatrakcyjnić swoją ofertę dostępną na NuPlays i zaproponować swoim fanom niezwykłe doznania.„NuPlays to miejsce, w którym muzycy mogą zaoferować swoim fanom nie tylko muzykę, ale także kreatywne i pomysłowe usługi.” – mówi Paweł Soproniuk, współzałożyciel NuPlays. „Niedawno wprowadziliśmy do naszej oferty możliwość streamingu koncertów na żywo (można było obejrzeć m.in. koncert z

Prawdziwa gratka dla fanów niezwykłych doznań muzycznych: na NuPlays.pl zespoły oferują prywatne koncerty w domach fanów!

Każdy, kto ma ochotę zorganizować niezapomnianą domówkę, szalony wieczór panieński czy kawalerski lub po prostu posmakować luksusu prywatnego koncertu, może poszukać specjalnych ofert zespołów, których muzykę kupić można na NuPlays.

Dzięki platformie NuPlays fani mają możliwość obcowania z muzyką w niecodzienny sposób. Prywatne koncerty, które pojawiły się w ofercie serwisu, to również interesująca propozycja dla samych artystów (także tych związanych z wytwórniami), którzy dzięki niej mogą wzbogacić i uatrakcyjnić swoją ofertę dostępną na NuPlays i zaproponować swoim fanom niezwykłe doznania.

?NuPlays to miejsce, w którym muzycy mogą zaoferować swoim fanom nie tylko muzykę, ale także kreatywne i pomysłowe usługi.? ? mówi Paweł Soproniuk, współzałożyciel NuPlays. ?Niedawno wprowadziliśmy do naszej oferty możliwość streamingu koncertów na żywo (można było obejrzeć m.in. koncert z okazji 37 urodzin TEDE, transmitowany z Mielna). Teraz poszliśmy jeszcze dalej ? chcemy aby nasi użytkownicy, czyli zarówno fani, jak i artyści, mieli możliwość bezpośredniej interakcji podczas prywatnych, ekskluzywnych koncertów na żywo w dowolnie wybranym miejscu.?  

Aktualnie na NuPlays kupić można prywatny koncert warszawskiej formacji V8 (http://nuplays.pl/album/7405/lost/2344). Tworzy ją trzech muzyków, którzy swoją twórczość określają jako ?kalifornijski punk rock? (próbkę ich możliwości zobaczyć można tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=ucsRRfgHKb4). Fani stoner metalu będą mieli niepowtarzalną okazję aby kupić prywatny koncert zespołu Corruption (http://nuplays.pl/album/12888/virgins-milk/2342), który na polskiej scenie muzycznej istnieje już od ponad 20 lat a od niedawna funkcjonuje w nowym, odmłodzonym składzie. Natomiast dla osób poszukujących nieco spokojniejszych klimatów, dostępna jest oferta zespołu I.O.Project (http://nuplays.pl/album/12275/i-o-project/2328) - zwycięzcy konkursu Otwarte Wtorki z NuPlays. Zespół złożony z wykształconych muzycznie, młodych ludzi grających m.in. na skrzypcach i wiolonczeli, tworzy ambitną mieszankę muzyki jazz, funky, pop i rock. Ten, kto lubi naprawdę mocne granie, powinien sprawdzić ofertę zespołu War-saw.

A to już wiesz?  200 filmów w prezencie ? akcja promocyjna Samsung i iplex.pl

Szczegółowe warunki każdej z ofert określają sami artyści. Koncerty mogą się odbyć w domu, w mieszkaniu, w ogrodzie, a nawet w klubie. Zespoły mogą wystąpić na imprezie urodzinowej, wieczorze kawalerskim, na domówce ? okazji jest wiele!

Aby wyszukać na NuPlays oferty koncertów, wystarczy w wyszukiwarkę wpisać hasło ?prywatny koncert? lub kliknąć w link: http://nuplays.pl/Search?q=prywatny+koncert

Bezpośrednie linki do ofert:

http://nuplays.pl/album/12275/i-o-project

http://nuplays.pl/album/12888/virgins-milk/2342

http://nuplays.pl/album/7405/lost/2344

 

Prywatny koncert zespołu V8 można również wygrać w konkursie na blogu jestKultura.pl: http://jestkultura.pl/2013/nuplays-konkurs/

Każdy niezależny muzyk lub zespół może dodać ofertę swojego prywatnego koncertu rejestrując się w NuPlays pod adresem: https://nuplays.pl/seller/. Artyści, którzy związani są z wytwórniami, również mogą bez przeszkód korzystać z NuPlays, dzięki wdrożonym niedawno nowym funkcjonalnościom dla wytwórni ? wystarczy skontaktować się z NuPlays w celu ustalenia szczegółów.

***

O NuPlays

NuPlays jest platformą, na której niezależni artyści i wytwórnie mogą oferować swoją muzykę oraz powiązane z nimi oferty: CD, winyle oraz gadżety i usługi. W NuPlays działa także unikatowy system lojalnościowy, premiujący aktywnych użytkowników tzw. superofertami ? spotkaniami z ulubionymi zespołami, pamiątkami, biletami z wejściem na backstage, itd.

 

Dzięki NuPlays artyści mogą być bliżej swoich fanów, a nabywcy muzyki doświadczać niegdysiejszych emocji porównywalnych tylko z poszukiwaniem i nabywaniem cennych winylowych płyt.


dostarczył infoWire.pl
Źródło NuPlays S.A..

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy