BIZNES Kultura

Początek września na dachu Sukcesji

Wraz z nową kartką w kalendarzu przychodzą coraz chłodniejsze wieczory. Co za tym idzie, to już ostatnie dni gorących imprez na dachu Sukcesji, które tak bardzo pokochali łodzianie. Wrzesień to czas pierwszych podsumowań sezonu

Data publikacji: 2017-09-01
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Początek września na dachu Sukcesji
Kategoria: BIZNES, Kultura

Wraz z nową kartką w kalendarzu przychodzą coraz chłodniejsze wieczory. Co za tym idzie, to już ostatnie dni gorących imprez na dachu Sukcesji, które tak bardzo pokochali łodzianie. Wrzesień to czas pierwszych podsumowań sezonu letniego.

Początek września na dachu Sukcesji BIZNES, Kultura - Wraz z nową kartką w kalendarzu przychodzą coraz chłodniejsze wieczory. Co za tym idzie, to już ostatnie dni gorących imprez na dachu Sukcesji, które tak bardzo pokochali łodzianie. Wrzesień to czas pierwszych podsumowań sezonu letniego.

Wraz z nową kartką w kalendarzu przychodzą coraz chłodniejsze wieczory. Co za tym idzie, to już ostatnie dni gorących imprez na dachu Sukcesji, które tak bardzo pokochali łodzianie. Wrzesień to czas pierwszych podsumowań sezonu letniego. Za nami 10 tygodni wspaniałych emocji, niezapomnianych imprez, wydarzeń tematycznych, koncertów, pokazów filmowych oraz warsztatów Tai Chi. Dach Sukcesji gościł znakomite postaci polskiej, jak i międzynarodowej sceny muzycznej oraz tanecznej. Na pożegnanie przygotowano ostatnią wakacyjną imprezę w rytmach latino z motywem przewodnim Back to school, pokazy filmowe w ramach „Polówki” oraz zajęcia Tai Chi.

Środy z Tai Chi

Sukcesja proponuje aktywnym łodzianom bezpłatne warsztaty Tai Chi. Azjatycka sztuka walki rozwija, relaksuje i pozwalają zapanować nad swoim ciałem. Treningi organizowane są wraz z Łódzką Szkołą Tai Chi, Kręgielnią Król Kul oraz marką Tranquini. Zajęcia odbywają się w każdą środę, o godzinie 18:00 na dachu Centrum. W przypadku braku pogody przenoszone są do sali balowej, tuż obok Kręgielni Król Kul zlokalizowanej na IV piętrze.

Zdobywca Oscara na dachu Sukcesji

Ostatnie ciepłe wieczory tego lata, śródziemnomorski klimat, doskonałe filmy, wygodne leżaki, roll bar i wyjątkowa atmosfera – tak będą wyglądały dwa ostatnie, czwartkowe spotkania z Letnim Festiwalem Filmowym „Polówka” na dachu Centrum. 31 sierpnia odbędzie się projekcja francusko-włoskiego dramatu pt. „Nienasyceni”.

7 września widzowie będą mogli ostatni raz w tym sezonie spotkać się na projekcji w ramach kina plenerowego w Sukcesji. Jako ostatni z cyklu 10 produkcji, obejrzą film nagrodzony Oscarem – „Wielkie piękno”. Włoski reżyser, Paolo Sorrentino przedstawił poruszającą historię Jepa Gambardella, starzejącego się dziennikarza, który błąka się po ulicach wiecznego miasta w poszukiwaniu rozrywki i wzruszeń. Podróże po Rzymie stają się równocześnie wycieczką po jego duszy. Począwszy od kadrów pełnych namiętności przez bezpowrotnieBchQ utraconą miłość aż po dynamiczną akcję, film zachwyca w każdej minucie.

A to już wiesz?  Jak stworzyć nowoczesne i ekologiczne miasto?

Projekcja rozpocznie się tuż po zmroku, około godziny 21:00.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Początek września na dachu Sukcesji BIZNES, Kultura - Wraz z nową kartką w kalendarzu przychodzą coraz chłodniejsze wieczory. Co za tym idzie, to już ostatnie dni gorących imprez na dachu Sukcesji, które tak bardzo pokochali łodzianie. Wrzesień to czas pierwszych podsumowań sezonu letniego.
Hashtagi: #BIZNES #Kultura

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy