LIFESTYLE Muzyka

Piosenka Polaka w serialu TNT „Dobre zachowanie”

Utwór Daniela Spaleniaka "Liar's Blues" został wykorzystany w drugim sezonie amerykańskiego serialu „Dobre

Data publikacji: 2017-11-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Piosenka Polaka w serialu TNT „Dobre zachowanie”
Kategoria: Muzyka, LIFESTYLE

Utwór Daniela Spaleniaka "Liar's Blues" został wykorzystany w drugim sezonie amerykańskiego serialu „Dobre zachowanie”.

Piosenka Polaka w serialu TNT „Dobre zachowanie” Muzyka, LIFESTYLE - Utwór Daniela Spaleniaka "Liar's Blues" został wykorzystany w drugim sezonie amerykańskiego serialu „Dobre zachowanie”.

Utwór Daniela Spaleniaka "Liar's Blues" został wykorzystany w drugim sezonie amerykańskiego serialu „Dobre zachowanie”. W Polsce nowe odcinki tej produkcji będzie można oglądać od poniedziałku 20 listopada o godz. 21:00 na antenie stacji TNT.   

Daniel Spaleniak to alternatywny twórca, który ma na swoim koncie EP-kę „Memories” i dwa albumy: „Dreamers” i  „Back Home”. To właśnie z jego drugiego krążka pochodzi utwór „Liar’s Blues”, który został wykorzystany w drugim odcinku drugiego sezonu serialu TNT „Dobre zachowanie”. – A tak pięknie wybrzmiał "Liar's Blues" w Good Behavior – komentował artysta na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, gdzie zamieścił fragment odcinka, w którym można usłyszeć jego piosenkę. Utwór „Liar's blues” Daniela Spaleniaka:  https://www.youtube.com/watch?v=qucydq0Z78U&feature=youtu.be

W Polsce premiera drugiego sezonu „Dobrego zachowania” już 20 listopada o godz. 21.00 na antenie TNT. Stacja w każdy poniedziałek pokaże dwa odcinki produkcji. Serial opowiada o złodziejce i naciągaczce Letty Raines (w tej roli Michelle Dockery), która wychodzi z więzienia i próbuje zacząć nowe życie. Niestety przewrotny los sprawia, że wplątuje się w niebezpieczny romans z płatnym mordercą. W nowych odcinkach główna bohaterka po tym, jak uzyskała prawo do opieki nad synem, za wszelką cenę będzie chciała zapewnić chłopcu normalny dom. Jednak ciągła ucieczka przed FBI i dopadające ją demony przeszłości znacznie utrudnią jej to zadanie. 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Piosenka Polaka w serialu TNT „Dobre zachowanie” Muzyka, LIFESTYLE - Utwór Daniela Spaleniaka "Liar's Blues" został wykorzystany w drugim sezonie amerykańskiego serialu „Dobre zachowanie”.
Hashtagi: #Muzyka #LIFESTYLE

A to już wiesz?  Trio Moment’s Notice zagra w Polsce

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy