Wiadomości branżowe

Pierwsza miłość ? Radek w więzieniu, Zygmuntowi wciąż mało

Radek zostaje aresztowany pod zarzutem morderstwa. Trudno mu będzie udowodnić swoją niewinność, bo wszystkie poszlaki wskazują na niego. Opętany nienawiścią Zygmunt ujawnia swoje powody by wykończyć Radka. Lub kogoś, kto jest mu bliski. Przyjaciele nie zdają sobie sprawy z dramatu sytuacji – stawką będzie nie jedno, a dwa życia…Radek zostaje zatrzymany pod zarzutem zabójstwa. Wszystkie poszlaki z miejsca zbrodni wskazują jego winę. I tylko jego. Załamana Jowita i reszta przyjaciół zaczynają myśleć, jak wybrnąć z tej patowej i tragicznej dla Radka sytuacji. Mimo, że wszyscy drżą o jego przyszłość, nie mają pomysłu jak go ratować.Kiedy Jowita wraca do domu, w jej domu czeka na nią nieproszony gość. To Zygmunt… Dziewczyna jest śmiertelnie przerażona. Zygmunt jest agresywny i bardzo ironiczny w stosunku do Jowity. Już nawet nie kryje, że ma do wszystkich żal, za porzucenie go rannego w lesie. Gdyby nie pomoc przypadkowych osób dziś by go tutaj nie było...Zygmunt wyjawia Jowicie, że to on stoi za zabójstwem mężczyzny w warsztacie. Beznamiętnym głosem oświadcza, że wszystkie dowody zostały tak spreparowane, żeby cała wina

Radek zostaje aresztowany pod zarzutem morderstwa. Trudno mu będzie udowodnić swoją niewinność, bo wszystkie poszlaki wskazują na niego. Opętany nienawiścią Zygmunt ujawnia swoje powody by wykończyć Radka. Lub kogoś, kto jest mu bliski. Przyjaciele nie zdają sobie sprawy z dramatu sytuacji ? stawką będzie nie jedno, a dwa życia?

Radek zostaje zatrzymany pod zarzutem zabójstwa. Wszystkie poszlaki z miejsca zbrodni wskazują jego winę. I tylko jego. Załamana Jowita i reszta przyjaciół zaczynają myśleć, jak wybrnąć z tej patowej i tragicznej dla Radka sytuacji. Mimo, że wszyscy drżą o jego przyszłość, nie mają pomysłu jak go ratować.

Kiedy Jowita wraca do domu, w jej domu czeka na nią nieproszony gość. To Zygmunt? Dziewczyna jest śmiertelnie przerażona. Zygmunt jest agresywny i bardzo ironiczny w stosunku do Jowity. Już nawet nie kryje, że ma do wszystkich żal, za porzucenie go rannego w lesie. Gdyby nie pomoc przypadkowych osób dziś by go tutaj nie było...

Zygmunt wyjawia Jowicie, że to on stoi za zabójstwem mężczyzny w warsztacie. Beznamiętnym głosem oświadcza, że wszystkie dowody zostały tak spreparowane, żeby cała wina spadła na Radka, który resztę życia spędzi w zamknięciu. Okazuje się, że Zygmunt znał chłopaka wcześniej. Przyjaźnił się z nim jego syn Janek! Niestety, ich znajomość skończyła się tragicznie ? doszło do wypadku, a Radek nie udzielił pomocy przyjacielowi. Dlatego, Zygmunt z całego serca nienawidzi Zielińskiego i obwinia go, że to przez niego, jego ukochany syn stracił życie. I nigdy mu tego nie wybaczy.

Policja potwierdziła, że dowody na miejscu zbrodni są zbyt mocne i jednoznacznie obciążają (niewinnego Radka). Potencjalna motywacja Zygmunta nie ma w tym momencie żadnego znaczenia.

Jowita bardzo przeżywa całą tę sytuację i razem z Mikserem szukają rozwiązania, a przede wszystkim czegoś, co obciąży Zygmunta.

A to już wiesz?  Andrzejkowe przepowiednie. Jaką przyszłość przewiduje Wróżbita Maciej dla rynku e-booków?

Policja ma plan ? zwolnią Radka z aresztu, żeby był przynętą na Zygmunta. Jowita zaczyna się bać jeszcze bardziej. Tym razem o życie przyjaciela. Zdaje sobie sprawę, jak wielka jest nienawiść Zygmunta, który nie odpuści.

Zygmunt od razu orientuje się, czemu Radek wyszedł na wolność. Zieliński cały dzień oczekuje na atak z jego strony. Zygmunt jest jednak sprytniejszy. Jego ofiarą tym razem zostaje? przyjaciel Radka.

Zygmunt porywa Miksera, po którym ginie wszelki ślad. Kiedy porwany odzyskuje przytomność z przerażeniem odkrywa, że? został zakopany żywcem w drewnianej skrzyni. Jeśli w porę nie zostanie odnaleziony, umrze?

Policja potęguje swoje działania. Zatrzymują Zygmunta, a w jego samochodzie znajdują kilof i łopatę. Nie mają wątpliwości, w którym kierunku powinny pójść ich poszukiwania.

Radek błaga Zygmunta by wskazał miejsce, w którym przetrzymuje Miksera. Jeśli chce zemsty powinien tylko i wyłącznie skupić się na nim. Zygmuntowi chce, żeby Radek poczuł jak to jest tracić bliską mu osobę.

Po zastanowieniu, prześladowca zgadza się na współpracę. Stawia jednak pewien warunek. Wskaże miejsce, w którym zakopał Miksera, jeśli Radek sam wymierzy sobie karę - życie za życie.

Zmuszony do samobójstwa Radek bez zastanowienia wyciąga broń z kabury policjanta i przykłada ją sobie do skroni?

Czy Mikser zostanie uratowany zanim udusi się w zakopanej skrzyni, a Radek przeżyje? Odcinki z Radkiem i Mikserem od 7 stycznia 2015 r. w Telewizji Polsat.

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy