Wiadomości branżowe

Oscarowa noc z Wirtualną Polską

Redakcja serwisu filmowego Wirtualnej Polski, film.wp.pl, już po raz kolejny, z okazji dorocznego oscarowego święta kina, przygotowała serwis specjalny.

Redakcja serwisu filmowego Wirtualnej Polski, film.wp.pl, już po raz kolejny, z okazji dorocznego oscarowego święta kina, przygotowała serwis specjalny. Oscary.wp.pl są kompendium wiedzy, multimediów i ciekawostek na temat najważniejszej nocy filmowej w roku ? rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. W witrynie trwa też głosowanie internautów WP.PL, którzy, jak co roku, przyznają swoje nagrody nominowanym obrazom.
 
Już teraz na oscary.wp.pl znaleźć można wszystko o najważniejszej nagrodzie filmowej świata ? informacje, nominacje, ciekawostki, multimedia.

W noc przyznania statuetek, z 24 na 25 lutego 2013, redakcja serwisu filmowego przeprowadzi relację na żywo z całej ceremonii. Najświeższe newsy, humorystyczne komentarze, na bieżąco uzupełniana lista nagrodzonych pozwolą ? już siódmy rok z rzędu ? cieszyć się wydarzeniem tym, którzy nie będą mogli oglądać go przed telewizorami. Z kolei specjalne komentarze na temat kreacji gwiazd i trendów modowych na tegorocznej gali przedstawiać będzie ?na gorąco? redakcja witryny nocoty.pl.
 
Jak co roku także, użytkownicy witryny oscary.wp.pl mogą spróbować swoich sił w przewidywaniu tegorocznych laureatów, w dziewięciu najważniejszych kategoriach, m.in.: najlepszy film, aktor, aktora, reżyser itd. Internauci będą mogli też sprawdzić typy innych użytkowników.

Natomiast bezpośrednio po ceremonii, w witrynie oscary.wp.pl pojawią się komentarze filmoznawców i krytyków filmowych, galerie zdjęć z laureatami, a także osobliwościami i zabawnymi incydentami z udziałem obecnych na gali.


Więcej informacji:
http://oscary.wp.pl
http://film.wp.pl


dostarczył infoWire.pl
Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył
A to już wiesz?  Oko w oko z mistrzem: Młodzi artyści i animatorzy kultury z warmińsko-mazurskiego zapraszamy do programu ?1/1 Mistrz i Uczeń?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy