Wiadomości branżowe

Oglądaj telewizję INEA online

Telewizja dostępna przez Internet, zdalne nagrywanie programów i przypomnienia o zbliżających się ciekawych audycjach w smartfornie to nowa jakość usługi telewizyjnej w INEA. Operator wystartował z ofertą INEA online TV, dając na początek dostęp online do 25 programów telewizyjnych.INEA online TV jest dostępna w ramach posiadanej oferty telewizyjnej, bez dodatkowych opłat. Wystarczy pobrać

Telewizja dostępna przez Internet, zdalne nagrywanie programów i przypomnienia o zbliżających się ciekawych audycjach w smartfornie to nowa jakość usługi telewizyjnej w INEA. Operator wystartował z ofertą INEA online TV, dając na początek dostęp online do 25 programów telewizyjnych.

INEA online TV jest dostępna w ramach posiadanej oferty telewizyjnej, bez dodatkowych opłat. Wystarczy pobrać aplikację na urządzenia z systemem Android (wkrótce również Apple) lub korzystać z portalu www na stronie www.onlinetv.inea.pl. Wśród programów dostępnych online są cieszące się dużą popularnością lokalne produkcje WTK i LechTV, a także pozostałe programy o zróżnicowanej tematyce: Eurosport, Eurosport 2 HD, Sundance Channel HD, ale Kino+ HD, Kino Polska, MiniMini+, Nat Geo Wild HD, Discovery Channel, National Geopgraphic Channel, kuchnia+ HD, czy TLC.

Aby korzystać z usługi telewizji online, należy zalogować się do serwisu danymi do eBOA.inea.pl, korzystając z Internetu stacjonarnego operatora ? za pośrednictwem kabla lub WiFi. Dla Abonentów posiadających dekoder ADB PVR, możliwe jest zlecenie nagrywania wybranej audycji poprzez portal lub aplikację mobilną. Do korzystania z tej funkcjonalności nie jest konieczne używanie Internetu INEA. Za pośrednictwem usługi można ustawiać przypomnienia o zbliżających się serialach, meczach lub innych audycjach lub ustawiać listy ulubionych programów. Przewodnik po programach obejmuje wszystkie programy z oferty INEA i jest dostępny dla użytkowników portalu www.onlinetv.inea.pl.

Wdrożeniem usługi zajęła się firma Insys, lider w branży wideo online w Polsce. Więcej o aplikacji można dowiedzieć się tutaj: www.inea.pl/dom/telewizja/aplikacja-online-tv.


dostarczył infoWire.pl
Źródło INEA. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy