Wiadomości branżowe

Noc Linoskoczków w Cudzie nad Wisłą

Słynny akrobata Nik Wallenda, jako pierwsza osoba w historii przejdzie bez zabezpieczenia po linie rozpiętej między brzegami Wielkiego Kanionu Kolorado. Nieustraszony linoskoczek dokona tej spektakularnej próby prawie 500 metrów nad ziemią. Transmisja z wydarzenia na żywo oraz – dla odważnych – warsztaty slackline odbędą się w nocy z 23 na 24 czerwca w warszawskiej klubokawiarni Cud nad

Słynny akrobata Nik Wallenda, jako pierwsza osoba w historii przejdzie bez zabezpieczenia po linie rozpiętej między brzegami Wielkiego Kanionu Kolorado. Nieustraszony linoskoczek dokona tej spektakularnej próby prawie 500 metrów nad ziemią. Transmisja z wydarzenia na żywo oraz ? dla odważnych ? warsztaty slackline odbędą się w nocy z 23 na 24 czerwca w warszawskiej klubokawiarni Cud nad Wisłą.

Nik Wallenda w ciągu ostatnich lat dokonał wielu mrożących krew w żyłach wyczynów ? w zeszłym roku, na oczach 6 milionów widzów przeszedł po linie nad wodospadem Niagara. Przez kilkanaście lat swojej kariery pobił aż 6 rekordów Guinnessa, co czyni go najbardziej utytułowanym linoskoczkiem w dziejach. Stojące przed nim wyzwanie będzie jednak najtrudniejszym w jego życiu. Nikt dotychczas nie przeszedł po linie rozpiętej między brzegami Wielkiego Kanionu Kolorado. Przeciwnikiem Wallendy będzie nie tylko wywołująca zawrót głowy wysokość ? prawie pół kilometra nad ziemią, więcej niż mierzy słynny wieżowiec Empire State Building ? ale także pustynny upał oraz niezwykle silny w tej części USA wiatr.

Spektakularny wyczyn Nika Wallendy spotyka się z ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Już w najbliższą niedzielę w warszawskiej klubokawiarni Cud nad Wisłą będzie można na żywo obejrzeć jego brawurową próbę. O godzinie 22:00 rozpocznie się ?Noc linoskoczków?, podczas której chętne osoby będą mogły wziąć udział w otwartych warsztatach slackline (dyscyplina sportowa polegająca na chodzeniu i wykonywaniu trików na taśmie), prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów. Wśród uczestników wylosowane zostaną także atrakcyjne nagrody ? profesjonalny sprzęt do slackline?u.

Podczas ?Nocy linoskoczków? czas oczekiwania na transmisję umili odwiedzającym występ DJ?a. O 2.00 rozpocznie się relacja z historycznego wyczynu Nika Wallendy. To trzeba zobaczyć!

Transmisja z przejścia przez Wielki Kanion Kolorado będzie pokazana w aż 219 państwach na całym świecie. W Polsce wydarzenie - poza Cudem nad Wisłą - będzie można obejrzeć na żywo w nocy z 23 na 24 czerwca o godz. 02.00 na kanale Discovery Channel.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Discovery Networks.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy