BIZNES Kultura

Natalia Nowak-Lewandowska w Empiku Silesia

Natalia Nowak-Lewandowska spotka się z czytelnikami w katowickim salonie Empik Silesia 12 lutego o godzinie

Data publikacji: 2020-02-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Natalia Nowak-Lewandowska w Empiku Silesia
Kategoria: BIZNES, Kultura

Natalia Nowak-Lewandowska spotka się z czytelnikami w katowickim salonie Empik Silesia 12 lutego o godzinie 17:30.

Natalia Nowak-Lewandowska w Empiku Silesia BIZNES, Kultura - Natalia Nowak-Lewandowska spotka się z czytelnikami w katowickim salonie Empik Silesia 12 lutego o godzinie 17:30.

 

Mieszkająca w Łodzi Natalia Nowak-Lewandowska była kiedyś recenzentką, dzisiaj jest pisarką, a z zawodu – psychoterapeutą dziecięcym. Na co dzień – rozkochana w prozie brytyjskiej mama dwójki dzieci i opiekunka szczekających czworonogów. W czasie wolnym praktykuje jogę. Lubi snuć opowieści, jeszcze bardziej – ich słuchać. Jest autorką licznych powieści obyczajowych, m.in. „Pozorność” i „Wybór M.”. Ta najnowsza nosi tytuł „Miasteczko” (Wydawnictwo Filia). Jest to opowieść o Monice Romanowskiej, nauczycielce, która po kilku latach spędzonych w stolicy wraca do rodzinnego Doruchowa. Ma nadzieję odnaleźć tu utracony spokój. Zamiast tego wplątuje się w zakazany romans. W tym samym czasie miasteczkiem wstrząsa sprawa śmierci licealisty, który umiera w tajemniczych okolicznościach. Rozpoczyna się śledztwo. Ktoś z mieszkańców małego miasteczka nie jest tym, za kogo się podaje, a tajemnice z przeszłości nie dają o sobie zapomnieć. Czy wydarzenia z dawnych lat pomogą w rozwiązaniu zagadki? Czy zakazana miłość wbrew wszelkim zasadom ma jakąkolwiek przyszłość? Czy dobro zawsze zwycięża zło?

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Natalia Nowak-Lewandowska w Empiku Silesia BIZNES, Kultura - Natalia Nowak-Lewandowska spotka się z czytelnikami w katowickim salonie Empik Silesia 12 lutego o godzinie 17:30.
Hashtagi: #BIZNES #Kultura

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy