BIZNES Kultura

Michalina Grzesiak w Empiku Silesia – spotkanie autorskie

7 grudnia o godzinie 18:30 w Empiku Silesia z czytelnikami spotka się Michalina

Data publikacji: 2019-11-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Michalina Grzesiak w Empiku Silesia – spotkanie autorskie
Kategoria: BIZNES, Kultura

7 grudnia o godzinie 18:30 w Empiku Silesia z czytelnikami spotka się Michalina Grzesiak.

Michalina Grzesiak w Empiku Silesia – spotkanie autorskie BIZNES, Kultura - 7 grudnia o godzinie 18:30 w Empiku Silesia z czytelnikami spotka się Michalina Grzesiak.

 

Michalina Grzesiak jest mamą Krysi i Jurka – wiernie zakochaną w Łodzi i w możliwościach, jakie daje jej to miasto. Zawodowo jest związana z marketingiem i reklamą – wykorzystuje je w działaniach prospołecznych propagujących dobre postawy i region, w którym żyje. Wszystkie wolne chwile poświęca rodzinie, która jest jej największą inspiracją i motorem napędowym. Nie boi się podejmować kontrowersyjnych tematów związanych z macierzyństwem i działaniami charytatywnymi. Stara się pokazywać kobietom, jak żyć w zgodzie ze sobą, bez zbędnego napięcia, jak odpuścić oczekiwaniom i czerpać z siebie całymi garściami. Dzieciom uświadamia, jak być dobrym człowiekiem. Ma poczucie humoru i ogromny dystans do siebie, które są w stanie wyprowadzić ją z najcięższej sytuacji. W 2017 r. napisała pierwszą książkę pt. „Krystyno, nie denerwuj matki!” o metamorfozie z nastolatki w matkę. Dzisiaj, po tym jak nauczyła się słuchać mocniej, czulej i dokładniej – oddaje mądrość własnych dzieci w pozycji pt. „Krysia. Mała książka wielkich spraw” (Czwarta Strona).

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Michalina Grzesiak w Empiku Silesia – spotkanie autorskie BIZNES, Kultura - 7 grudnia o godzinie 18:30 w Empiku Silesia z czytelnikami spotka się Michalina Grzesiak.
Hashtagi: #BIZNES #Kultura

A to już wiesz?  Festiwalu Gier Planszowych w Empiku Silesia

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy