BIZNES Kultura

Magiczne akwarele w Empiku Silesia

Zapraszamy na warsztaty kreatywne do salonu Empik Silesia 17 listopada o godzinie

Data publikacji: 2018-11-15
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Magiczne akwarele w Empiku Silesia
Kategoria: BIZNES, Kultura

Zapraszamy na warsztaty kreatywne do salonu Empik Silesia 17 listopada o godzinie 12:00.

Magiczne akwarele w Empiku Silesia BIZNES, Kultura - Zapraszamy na warsztaty kreatywne do salonu Empik Silesia 17 listopada o godzinie 12:00.

Akwarele to tylko z pozoru banalna i prosta technika. Warto poznać kilka jej sekretów, by przy pomocy pędzelka, farb i wody stworzyć fantastyczne grafiki, pejzaże oraz zachwycające kwiaty. Podczas naszych zajęć poznasz różne rodzaje farb wodnych oraz wykorzystywane do nich akcesoria. To będzie pięknie i kolorowo spędzony czas! Wiek 5+

Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu mój empik. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego. Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.

Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Magiczne akwarele w Empiku Silesia BIZNES, Kultura - Zapraszamy na warsztaty kreatywne do salonu Empik Silesia 17 listopada o godzinie 12:00.
Hashtagi: #BIZNES #Kultura

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy