LIFESTYLE Muzyka

Lutowy konkurs dla klientów sieci Play

konkurs

Data publikacji: 2018-02-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Lutowy konkurs dla klientów sieci Play
Kategoria: Muzyka, LIFESTYLE

konkurs Tidala

Lutowy konkurs dla klientów sieci Play Muzyka, LIFESTYLE - konkurs Tidala

Play po raz kolejny rozpieszcza swoich klientów przygotowując dla nich konkursowe atrakcje. Klienci, którzy korzystają z fioletowej sieci i posiadają muzyczną usługę TIDAL od dzisiaj mogą wziąć udział w specjalnym konkursie i wygrać muzyczne nagrody – iPhone 7 oraz dwa głośniki JBL clip.

Jak zdobyć atrakcyjne gadżety? To proste! Wystarczy słuchać TIDALa, globalnego serwisu streamingowego z najwyższą jakością dźwięku HD i odpowiedzieć na proste pytanie: „Jakiej piosenki słuchasz najczęściej i dlaczego?”. Nagrodzone zostaną najbardziej kreatywne odpowiedzi, dlatego… osoby biorące udział w konkursie śmiało mogą puścić wodzę fantazji i grać o atrakcyjny sprzęt! Konkurs trwa od 23 lutego od godz. 9:00 do 26 lutego 2018 roku do godziny 18:00, a jego uczestnikami mogą być wszyscy klienci Play, korzystający z promocji „Nielimitowana muzyka za darmo”. Dla tych, którzy posiadają usługę TIDAL i nie wiedzą jak się zalogować mamy małą podpowiedź. Wystarczy wejść do aplikacji i kliknąć „wypróbuj”, następnie będzie mieć miejsce automatyczne zalogowanie. Warto zaznaczyć, że login to numer telefonu, a hasło otrzymuje się smsem po aktywacji usługi.

Regulamin konkursowy: http://read.tidal.com/article/tidal-x-play-regulamin-konkursu

TIDAL

TIDAL to globalny serwis streamingowy z najwyższą jakością dźwięku HD, muzycznymi wideo w jakości HD i ekskluzywnymi materiałami przygotowanymi przez dziennikarzy muzycznych, ekspertów i gwiazdy – między innymi Alicię Keys, Beyonce oraz White Stripes. TIDAL dysponuje bogatą bazą utworów posiadając już ponad 50 milionów pozycji. Oprócz tego serwis oferuje playlisty tematyczne i pozwala słuchać ulubionych utworów na telefonach, tabletach, komputerach i odtwarzaczach sieciowych. Klienci PLAY mogą skorzystać z TIDAL przez 2 lata za DARMO w wybranych ofertach. Więcej szczegółów na: https://www.play.pl/uslugi/tidal/.

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Lutowy konkurs dla klientów sieci Play Muzyka, LIFESTYLE - konkurs Tidala
Hashtagi: #Muzyka #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy