Wiadomości branżowe

Jubileusz Izabeli Trojanowskiej

Na początku lipca w malowniczym uzdrowisku Żegiestów Zdrój odbyło się spotkanie z aktorką i piosenkarką Izabelą Trojanowską. Miało ono charakter szczególny, artystka świętowała bowiem 35- lecie pracy artystycznej. Nie zabrakło życzeń, wzruszeń oraz wspomnień, tych związanych z występami na muzycznych scenach, jak i z filmową karierą artystki.

Na początku lipca w malowniczym uzdrowisku Żegiestów Zdrój odbyło się spotkanie z aktorką i piosenkarką Izabelą Trojanowską. Miało ono charakter szczególny, artystka świętowała bowiem 35- lecie pracy artystycznej.

Nie zabrakło życzeń, wzruszeń oraz wspomnień, tych związanych z występami na muzycznych scenach, jak i z filmową karierą artystki. Od TEEKANNE i Małopolskie. TV Izabela Trojanowska otrzymała kosz wypełniony herbacianymi specjałami marki TEEKANNE, pamiątkowy dyplom z gratulacjami oraz specjalny tort.

Pobyt artystki w Żegiestowie był też okazją do spotkania z ukraińską młodzieżą goszczącą w uzdrowisku na specjalnych muzycznych warsztatach zorganizowanych przez Małopolską Fundację ?Braterstwo?. Nie zabrakło wspólnego śpiewu oraz cennych wskazówek od doświadczonej piosenkarki. Spotkanie umilił aromat herbaty TEEKANNE, którą mogli delektować się goście biorący w nim udział.

Izabela Trojanowska znana jest między innymi dzięki takim przebojom jak ?Tyle samo prawd ile kłamstw? oraz ?Wszystko czego dziś chcę?. Ma ona na swoim koncie kilkanaście płyt. Widzowie obecnie kojarzą ją przede wszystkim z serialu ?Klan?, gdzie gra od 1997 roku.

TEEKANNE jeszcze raz gratuluje artystce i życzy dalszych sukcesów zawodowych.

Foto: Music Media Press


dostarczył infoWire.pl
Źródło TEEKANNE Polska.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy