Wiadomości branżowe

Halloween, którego nie zapomnisz ? tylko z Samsung Smart TV

31 października to dzień, na który wiele osób czeka cały rok, obmyślając przeróżne kostiumy, które wystraszą ich bliskich i znajomych. Jeśli jednak halloweenowy klimat nie trafia w Twoje gusta, masz już dość przebieranek, a październikowa pogoda nie zachęca do wyjścia, to najlepszym rozwiązaniem może okazać się mrożący krew w żyłach wieczór

31 października to dzień, na który wiele osób czeka cały rok, obmyślając przeróżne kostiumy, które wystraszą ich bliskich i znajomych. Jeśli jednak halloweenowy klimat nie trafia w Twoje gusta, masz już dość przebieranek, a październikowa pogoda nie zachęca do wyjścia, to najlepszym rozwiązaniem może okazać się mrożący krew w żyłach wieczór z bohaterami najlepszych thrillerów i horrorów, dostępnych w aplikacjach na platformie Samsung Smart TV.

W dobie najnowocześniejszych technologii, spędzając wieczór przed telewizorem, nie jesteśmy już skazani na powtarzaną w kółko ofertę programów dostępnych danego dnia w telewizji. Dzięki aplikacjom wideo na życzenie, takim jak te na platformie Samsung Smart TV, ogromny wybór filmów i seriali mamy w zasięgu ręki i bez wychodzenia z domu. Jeśli więc zdecydujemy się spędzić wieczór w domowym zaciszu, oto jaka oferta przerażających filmów czeka na nas na platformie Samsung.

Szeroką ofertę filmów na Halloween przygotowała aplikacja IPLA. Za jedyne 1 zł, tego wieczoru obejrzymy między innymi mroczne Yeti: Zabójcza Stopa, tematyczne Halloween oraz jego kontynuację Halloween 2 lub Exorcismus: Opętanie Amy Evans. Dodatkowo, w bibliotece aplikacji IPLA znajdziemy cztery kompletne sezony kultowego serialu The Walking Dead, który zapewni  dreszczyk emocji na dłużej niż 1,5 godziny.

Oprócz tego, największe hity ostatnich miesięcy dostępne są w aplikacji Strefa VODUśpieni, Ucieczka, czy Telefon od psychopaty to tylko niektóre z dostępnych horrorów. Dla fanów mniej ekstremalnych, acz wciąż mocnych wrażeń, aplikacja oferuje także najlepsze thrillery, takie jak 72 godziny z Kevinem Costnerem, Vendetta, czy francuski Perfekcjonista ? zaskakująca, oparta na faktach historia najbardziej spektakularnej kradzieży XXI wieku.

Ciekawy pomysł na Halloween wysuwa także aplikacja Kinoplex VOD. Tutaj do wyboru jest aż 30 przerażająco złych horrorów. W końcu, kto powiedział, że w Halloween należy się tylko bać? Zamiast tego, można usiąść wygodnie ze znajomymi i pośmiać się z filmów tak złych, że aż śmiesznych. Pośród niechlubnej listy znajdziemy między innymi: Megaszczęki kontra Megamacki, Gigantyczną jaszczurkę, czy Dwugłowy rekin atakuje. Wygląda na to, że straszne zwierzęta nie najlepiej radzą  sobie w roli bohaterów horrorów.

Halloweenowe horrory okażą się szczególnie przerażające dla posiadaczy telewizorów Samsung Curved UHD. Opracowany przez firmę Samsung rewolucyjny, zaokrąglony profil niemalże wciąga widza do wnętrza wyświetlanego obrazu, przyprawiając go o prawdziwy dreszczyk emocji. Dodatkowo, dedykowana dla telewizorów Samsung UHD aplikacja Strefa VOD UHD oferuje filmy wyświetlane w rozdzielczości i jakości Ultra High Definition. W ofercie aplikacji znajdziemy między innymi nowy film producenta kultowego Resident Evil ? Sanktuarium, pozwalający wykorzystać funkcję Auto Depth Enhancer, dzięki której efekt 3D uzyskujemy bez okularów.

Wrażenia, jakich doznajemy dzięki telewizorom Samsung UHD są jeszcze silniejsze dzięki autorskim technologiom, zapewniającym niesamowitą głębię obrazu oraz wyrazistość detali i barw. Oglądając mroczne horrory zalecamy więc uzbroić się w mocne nerwy oraz zaprosić na seans znajomych. Może się bowiem okazać, że po tak realistycznych przeżyciach, przejście z salonu do sypialni będzie zbyt przerażające.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy