Wiadomości branżowe

Galeria Morena z kinem Cinema 3D

GALERIA MORENA Z KINEM CIENEMA 3 DCentrum handlowe będzie miało strefę rozrywkowąGaleria Morena to jedno z pierwszych centrów handlowych w Gdańsku. Jego właścicielem i zarządcą jest Carrefour Polska - lider wielkiej dystrybucji. Od ponad dziesięciu lat, Morena cieszy się stabilną pozycją na trójmiejskim rynku handlowym. Obecnie centrum poddawane jest gruntownej modernizacji połączonej z rekomercjalizacją. Dzięki temu zyska nie tylko nowe marki odzieżowe, ale także zostanie w nim uruchomiona strefa rozrywkowa.Główną atrakcją tej części będzie kino Cinema 3D, które zajmie powierzchnię ponad 2000 mkw. Kino zaoferuje łącznie około 1085 miejsc dla widzów w 6 salach kinowych. „Zdecydowaliśmy się na ulokowanie kina w centrum handlowym Morena w Gdańsku, ponieważ jest to centrum pierwszego wyboru dla mieszkańców okolicznych dzielnic. – komentuje Jarosław Pantol, Wiceprezes Zarządu CINEMA3D S.A”Modernizacja centrum handlowego Morena to kolejna inwestycja prowadzona przez Carrefour Polska. W ramach przebudowy obiekt zyska dodatkową powierzchnię, nową estetykę oraz nowoczesny i spójny system identyfikacji wizualnej. Do najważniejszych zmian będzie

GALERIA MORENA Z KINEM CIENEMA 3 D
Centrum handlowe będzie miało strefę rozrywkową

Galeria Morena to jedno z pierwszych centrów handlowych w Gdańsku. Jego właścicielem i zarządcą jest Carrefour Polska - lider wielkiej dystrybucji. Od ponad dziesięciu lat, Morena cieszy się stabilną pozycją na trójmiejskim rynku handlowym. Obecnie centrum poddawane jest gruntownej modernizacji połączonej z rekomercjalizacją. Dzięki temu zyska nie tylko nowe marki odzieżowe, ale także zostanie w nim uruchomiona strefa rozrywkowa.

Główną atrakcją tej części będzie kino Cinema 3D, które zajmie powierzchnię ponad 2000 mkw. Kino zaoferuje łącznie około 1085 miejsc dla widzów w 6 salach kinowych.

?Zdecydowaliśmy się na ulokowanie kina w centrum handlowym Morena w Gdańsku, ponieważ jest to centrum pierwszego wyboru dla mieszkańców okolicznych dzielnic. ? komentuje Jarosław Pantol, Wiceprezes Zarządu CINEMA3D S.A?

Modernizacja centrum handlowego Morena to kolejna inwestycja prowadzona przez Carrefour Polska. W ramach przebudowy obiekt zyska dodatkową powierzchnię, nową estetykę oraz nowoczesny i spójny system identyfikacji wizualnej. Do najważniejszych zmian będzie należała przebudowa wnętrza obiektu, a wraz z nią relokacja dotychczasowej strefy food-courtowej, remodeling hipermarketu Carrefour oraz otworzenie wspomnianej strefy rozrywkowej.

Otwarcie kina planowane jest na rok 2015, wraz z zakończeniem całej przebudowy obiektu. Agentem wyłącznym, odpowiedzialnym za komercjalizację CH Morena jest Colliers International.

 

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło Carrefour Polska.
A to już wiesz?  Prasa drukowana - walka o przetrwanie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy