Wiadomości branżowe

Audiobooki od epay

Audiobooki od epay
epay Polska, dywizja działająca w ramach Euronet Polska, przygotowała niespodziankę dla wszystkich miłośników książek w formie audiobooków. Od teraz we wszystkich punktach sieci HDS w całym kraju można nabyć eVouchery upoważniające do pobrania audiobooków z platformy audioteka.pl. Dodatkowo, z okazji zbliżającego się Święta Babci i Dziadka w wybranych lokalizacjach Relay, Inmedio oraz 1-minute epay wprowadza Karty Upominkowe, dzięki którym zrobisz niespodziankę najbliższym.   Wszyscy miłośnicy literatury mogą w prosty i wygodny sposób nabyć kupon uprawniający do pobrania dowolnych audiobooków z audioteka.pl. Do wyboru są eVouchery o wartościach: 9, 10, 30, 50, a także 100 zł. eVoucher to wydruk z terminala epay na którym znajduje się specjalny kod, który upoważnia do kupowania i pobierania przez telefon oraz komputer z dostępem do Internetu wybranych audiobooków. Odsłuchiwać je można bezpośrednio z telefonu komórkowego, komputera czy tabletu.Prezent na Dzień Babci i Dziadka21 i 22 stycznia obchodzimy święto Babci oraz Dziadka. Z myślą o Święcie seniora epay Polska

epay Polska, dywizja działająca w ramach Euronet Polska, przygotowała niespodziankę dla wszystkich miłośników książek w formie audiobooków. Od teraz we wszystkich punktach sieci HDS w całym kraju można nabyć eVouchery upoważniające do pobrania audiobooków z platformy audioteka.pl. Dodatkowo, z okazji zbliżającego się Święta Babci i Dziadka w wybranych lokalizacjach Relay, Inmedio oraz 1-minute epay wprowadza Karty Upominkowe, dzięki którym zrobisz niespodziankę najbliższym.   

Wszyscy miłośnicy literatury mogą w prosty i wygodny sposób nabyć kupon uprawniający do pobrania dowolnych audiobooków z audioteka.pl. Do wyboru są eVouchery o wartościach: 9, 10, 30, 50, a także 100 zł. eVoucher to wydruk z terminala epay na którym znajduje się specjalny kod, który upoważnia do kupowania i pobierania przez telefon oraz komputer z dostępem do Internetu wybranych audiobooków. Odsłuchiwać je można bezpośrednio z telefonu komórkowego, komputera czy tabletu.

Prezent na Dzień Babci i Dziadka

21 i 22 stycznia obchodzimy święto Babci oraz Dziadka. Z myślą o Święcie seniora epay Polska proponuje zakup Karty Upominkowej w postaci eleganckiego kartonika ze specjalnym kodem upoważniającym, do pobrania książek w postaci audiobooków. Karty Upominkowe znajdują się na stojakach w wybranych sklepach Relay, Inmedio oraz 1-minute. Do wyboru dostępne są upominki w cenie 30, 50 lub 100 zł.

Jak skorzystać z otrzymanego kodu Audioteki?

Po wybraniu formy - karty lub eVouchera - oraz zakupieniu odpowiedniego nominału należy wejść na stronę www.audioteka.pl, zalogować się i wpisać otrzymany kod, który pozwala korzystać z zasobów Audioteki. W ramach serwisu audioteka.pl dostępne są pozycje ponad 100 wydawców, w ofercie serwisu znajduje się ponad  3000 tytułów, a  ok. 500 jest w przygotowaniu.

Po więcej informacji: www.epaypolska.pl oraz www.audioteka.pl

###  

Dodatkowe informacje:

epay Polska - dywizja należąca do Euronet Polska Sp. z o.o. Euronet Polska Sp. z o.o. działa w ramach Euronet Worldwide, Inc. (NASDAQ: EEFT). epay Polska jest wiodącym w Polsce dystrybutorem elektronicznych doładowań produktów przedpłaconych (m.in. kont telefonów komórkowych) za pomocą terminali POS i bankomatów. Dodatkowo, pod marką epay dostępne jest szerokie portfolio produktów i usług takich jak: karty do rozmów międzynarodowych VoIP, karty przedpłacone i prezentowe, a także płatności kartą i płatności domowych rachunków. Ponadto, w aplikacji  epay, dostępne są kupony AUDIOTEKA służące do zakupu audiobooków do pobrania na swój komputer oraz karty paysafecard oraz Ukash służące do płatności internetowych.

A to już wiesz?  Jak zarabiać na grach? Game Industry Trends: Money 2014 już 5 czerwca w Warszawie!

Serwis audioteka.pl ? Audioteka.pl jest własnością spółki AUDIOTEKA S.A. 100% akcji AUDIOTEKA S.A. należy do spółki K2 Internet S.A. (K2), Marcina Beme i funduszu inwestycyjnego GIZA VENTRUE CAPITAL w stosunku 40/40/20. K2 Internet jest liderem w dostarczaniu produktów i usług w zakresie marketingu, nowych mediów i technologii w obszarze e-biznesu. K2 jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. GIZA VENTRUE CAPITAL jest międzynarodowym inwestorem spółek technologicznych i start-upów z potencjałem ekspansji na rynek międzynarodowy. Marcin Beme pełni funkcję Prezesa Zarządu AUDIOTEKA S.A. Marcin został w zeszłym roku wybrany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych do programu Polish High Fliers (http://polishhighfliers.pl/business/), który to program promuje Polskę za granicą jako kraj zdolnych i utalentowanych przedsiębiorców, naukowców i artystów. W roku 2012 magazyn BRIEF wymienia go jednym z 50 najbardziej kreatywnych ludzi w biznesie w Polsce. Również w 2012 roku Marcin został przez Internet Standard wybrany ?Człowiekiem Roku Polskiego Internetu?.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Euronet. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy