Wiadomości branżowe

ATM Rozrywka pokaże film ?Śliwowica?

W najbliższe święta ATM Rozrywka (ATM Grupa SA) pokaże film ”Śliwowica”. Komediowa fabuła, na bazie wątku serialu ”Pierwsza miłość” to specjalna niespodzianka dla jego fanów.Premiera filmu 25 grudnia (środa) o godz.12 (tuż przed odcinkiem „Pierwszej Miłości” o 13). Powtórki zaplanowano tego samego dnia o godz. 19 oraz 26 grudnia (czwartek) o godz.18 i 28 grudnia

W najbliższe święta ATM Rozrywka (ATM Grupa SA) pokaże film ?Śliwowica?. Komediowa fabuła, na bazie wątku serialu ?Pierwsza miłość? to specjalna niespodzianka dla jego fanów.

Premiera filmu 25 grudnia (środa) o godz.12 (tuż przed odcinkiem ?Pierwszej Miłości? o 13). Powtórki zaplanowano tego samego dnia o godz. 19 oraz 26 grudnia (czwartek) o godz.18 i 28 grudnia (sobota) o godz.16. Tematem godzinnego filmu jest podwójne wesele w Wadlewie, które było głównym wątkiem odcinków ?Pierwszej miłości?, wyemitowanych w Polsacie we wrześniu ubr. Przypomnijmy. Po raz pierwszy w historii całego Wadlewa, mieszkańcy mieli okazję świętować podwójne wesele. Z powodu braku dogodnych terminów, Emilka (Anna Ilczuk) z Bartkiem (Rafał Kwietniewski) oraz Wiktoria (Halszka Lehman) z Rysiem (Mirosław Kotowicz) organizują wspólne uroczystości ślubne. A tytułowa śliwowica to produkcja własna Śmiałka (Paweł Okoński), za sprawą której wszystko podczas tego podwójnego wesela stanęło na głowie. I tak początkowo, spokojna rodzinna impreza przeobraziła się w prawdziwą awanturę, bez której żadne porządne wesele udać się nie może. Śmiechu było przy tym co niemiara, choć niektórzy mieli potem porządnego kaca.

? Po wynikach oglądalności czy dyskusji fanów w internecie wiemy, że te odcinki widzom bardzo się podobały* ? mówi Monika Salińska, producentka serialu i filmu. - A że przy okazji realizacji serialu powstało mnóstwo humorystycznego materiału i nie wszystko udało się pokazać w serialowych odcinkach, postanowiliśmy dać fanom ?Pierwszej miłości? dodatkową porcję dobrej zabawy ? dodaje.

*Odcinki z wątkiem wesela (1535-1537, 3-4 września 2013 r.) obejrzało średnio 2 miliony widzów. Średni udział w grupie 16-49 tych odcinków to 29,1 proc. Dane za Nielsen Audience Measurement.


dostarczył infoWire.pl
Źródło ATM GRUPA S.A..

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy