Wiadomości branżowe

200 filmów w prezencie ? akcja promocyjna Samsung i iplex.pl

Firma Samsung wraz z iplex.pl, popularnym polskim serwisem VoD, zawierającym bibliotekę ponad 1000 polskich i światowych produkcji, rozpoczynają wspólną ogólnopolską akcję promocyjną – „200 filmów w prezencie”.W ofercie aplikacji iplex.pl znajdziemy wyjątkowy pakiet premium – iplex plus. To specjalna oferta 200 filmowych hitów, takich jak Atlas chmur, Jesteś

Firma Samsung wraz z iplex.pl, popularnym polskim serwisem VoD, zawierającym bibliotekę ponad 1000 polskich i światowych produkcji, rozpoczynają wspólną ogólnopolską akcję promocyjną ? ?200 filmów w prezencie?.

W ofercie aplikacji iplex.pl znajdziemy wyjątkowy pakiet premium ? iplex plus. To specjalna oferta 200 filmowych hitów, takich jak Atlas chmur, Jesteś bogiem czy Zakochani w Rzymie, polecanych przez samego Jerzego Stuhra! Aktywacja usługi iplex plus, oprócz dostępu do wyjątkowej kolekcji filmów, gwarantuje także dostęp do wszystkich filmów w bazie aplikacji bez konieczności oglądania reklam. Usługa iplex plus jest w tej chwili dostępna na telewizorach i kinach domowych* Smart TV jedynie marki Samsung za pośrednictwem  aplikacji iplex.pl.

Aby cieszyć się ogromną kolekcją wyjątkowych filmów należy kupić wybrany telewizor Samsung Smart TV lub kino domowe Samsung Smart* w okresie od 20.02.2014 do 16.04.2014. Następnie,  aby otrzymać kodu aktywacyjny do aplikacji iplex.pl należy swój zakup zarejestrować na dedykowanej stronie www.200.samsung.pl, najpóźniej do 19.04.2014. Otrzymany drogą mailową kod, trzeba aktywować w aplikacji iplex.pl najpóźniej do 30.04.2014. Od momentu aktywacji, kod w aplikacji iplex.pl jest ważny przez pół roku.

Samsung Smart TV to obecnie ponad 100 polskojęzycznych aplikacji, wśród których znajdziemy miedzy innymi programy do nauki języka angielskiego dla dzieci i dorosłych, bogatą gamę przepisów kulinarnych czy dostęp do ogromnej bazy filmów, seriali i programów. Wśród dostępnych aplikacji znajdują się znane portale społecznościowe takie jak Facebook, Twitter oraz YouTube, a także popularne komunikatory Skype i Google Talk.** Pod względem liczby rodzimych aplikacji w telewizorach Samsung Smart TV Polska znajduje się w ścisłej europejskiej czołówce ? tuż za Francją i Włochami.

Aplikacja iplex.pl, dostępna na platformie Samsung Smart TV, oferuje bogaty dostęp do różnego rodzaju gatunków filmowych, a także niestandardowych kolekcji, takich jak kino skandynawskie, kolekcja oscarowa czy zestawienia dzieł twórców, na przykład Woody Allena czy Krzysztofa Kieślowskiego.  Iplex.pl to serwis VoD, który w 2010 roku, jako pierwszy zaoferował użytkownikom możliwość legalnego i bezpłatnego oglądania filmów w sieci.

A to już wiesz?  NOSPR zagra Wagnera

*Więcej informacji, pełną listę objętego promocją sprzętu oraz regulamin promocji znajdują się na dedykowanej stronie www.200.samsung.pl.

** Liczba i dostępność aplikacji może się różnić w zależności od modelu TV. Pobranie aplikacji ze sklepu Samsung Smart TV jest bezpłatne. Niektóre treści, które są udostępniane za pośrednictwem aplikacji mogą być płatne


dostarczył infoWire.pl
Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy